Надсилайте нам свої кращі стерео-трек (и) за рівнем -3 до -5 дБ нижче 0, у форматі WAV або Aiff (16 або 24 bit/44kH-192kH) вкжіть своє ім’я, e-mail та інформація про ваші треки Треки не повинні бути закомпресованими чи лімітованими
Адреса повинна співпадати з адресою треків надіслано.
Динамічна обробка і компресія
При підготовці файлів до мастерингу необхідно виключити будь-яку динамічну обробку на майстер шині під час міксдауну (mixdown, bounce). Динамічна обробка включає в себе будь-яку форму компресії або лімітування. Якщо зведення виконувалося при початковому використанні компресії на майстер шині, і при її відключенні мікс починає розвалюватися, то слід її залишити, проте рівень компресії сигналу (gain reduction) не повинен перевищувати 1-2 dB.
Під час мастерингу звукорежисер може більш чітко підібрати і настроїти компресію всього міксу, використовуючи студійний моніторинг , аналогові (лампові) та цифрові компресори найкращої якості, тому не варто сильно “тиснути” мікс на етапі зведення.
Рівень / нормалізація
Рекомендується, щоб всі файли мали піки, які не перевищують значення від (-3 до -5 dB). Нормалізацію виконувати не обов’язково, її наявність також не є проблемою.
Bit depth & Sample Rate
Бажано використовувати найвищі з доступних Вам значення розрядності та частоти дискретизації аудіо файлів. Проте якщо проект зведення має параметри 16Bit/44100 kHz, немає сенсу переводити його до більш високих значень, якість від цього не зросте. Найбільш оптимальний варіант 24Bit/48 kHz.
Ми працюємо з усіма існуючими значеннями, але не нижче 16Bit/44100 kHz.
Формат файлів
Ми працюємо з усіма існуючими форматами аудіо файлів, але все ж рекомендуємо дотримуватися найбільш поширених форматів таких, як AIFF (. Aif), Wave (. Wav) або Broadcast Wave (. Bwf). Ці формати володіють найвищою якістю і сумісністю.
Для того щоб ми могли працювати швидко та ефективно переконливо просимо Вас сортувати і називати файли в логічному порядку. Це особливо важливо при Advanced мастерингу, коли доводитися працювати з великою кількістю файлів.
Всі файли поміщаються в архів, в якому створюється папка з заголовком («Назва групи / артиста» – «Назва альбому»). У цій папці розміщуються інші пронумеровані папки з таким порядком, в якому композиції будуть розташовуватися на диску (в альбомі, синглі та ін.). Кожна з цих пронумерованих папок повинна бути названа таким чином «Номер трека» – «Назва групи / артиста» – «назва композиції»). Файли в цих папках слід називати так: «Номер композиції» – «Назва групи / виконавця» – «Назва композиції» – («Назва аудіо доріжки»).
Для того, щоб від мастеренний трек знайшов саме те звучання, до якого Ви прагнете, нам необхідно отримати від Вас докладну інформацію з побажаннями у вигляді текстового документа. Ця інформація повинна містити бажаний стиль мастерингу, коментарі до кожного треку, а також 1-2 прикладу вже існуючих комерційних аудіозаписів, до звучання яких Вам би хотілося наблизитися. Після цього ми зможемо досягти потрібного результату.
Терміни виконання мастерингу
Як тільки Ви проінформіруете нас про те, що всі файли Вашого проекту успішно надіслані, на виконання замовлення потрібно від 3х до 7ми днів. В залежності від кількості треків та складності робіт. Робота вважається виконаною, після того як клієнт буде повністю задоволений результатом.